15 листопада – Майстер-клас “ЛЯЛЬКА-МОТАНКА”

15го листопада відбудеться безкоштовний майстер-клас на якому ви не тільки навчитесь робити традиційні українські мотанки, а ще й залишити частинку своєї душі та творчості в далекому куточку світу!

На день міста (другі вихідні вересня)сімейна пара з Дніпропетровська вирушила у навколосвітню подорож, і в кожній країні,через яку буде лежати їхній шлях, будуть зустрічатися з представниками українських діаспор, журналістами, громадськими діячами для того, щоб розповісти про сучасну Україну те, що відбувається в нашій країні та місті, показати, що ми живемо і розвиваємось, що в нас є своя кульура, яку ми підтримуємо.


Після кожної такої зустрічі Віталій і Марiанна будуть залишати українцям з усього світу невеличку згадку про нас-зроблену нашими руками традиційну українську мотанку. Кожна зроблена лялька гарантовано знайде свій дім за кордонами України, і буде символом єдності українців у всьому світі!
Відкрий серце, і вклади душу в зроблену особисто тобою мотанку, яка неодмінно потрапить в одну з українських діаспор світу! Нехай тепло наших рук, втілене у мотанці стане символом єдності і культури українців з уього світу.
Докладно про проєкт навколосвітньої подорожі ви можете дізнатись тут : https://vk.com/kozaktravel2015

Дата:15.11.2015
Час: 13.00
Місце: Центральна бібліотека, вул. Леніна 23
Щоб потрапити на цей майстер-клас заповніть:
https://docs.google.com/forms/d/10FHegF_dafLeAzSzvF4BFtcdSe7PVT2q5UWTmMONVbM/viewform?c=0&w=1

Залишити відповідь