Артем Тарновський

12.10.2015 – отримав членство у ФРІ.

03.12.2017 – член Правління.

02.06.2018 – Голова ФРІ Дніпро.

17.03.2019 – обрано до “Ради Старійшин” (вищого керівного органу всеукраїнської ФРІ).