Олександра Перепелиця

Голова ДМО ВМГО “ФРІ” червень 2016 – червень 2017

 Я мрію поплавати з синіми китами, люблю подорожувати, читати цікавенні книжки та знайомитись з новими людьми, активними та не байдужими до цього життя.
Та кожен з нас в якийсь момент приходить до внутрішньої необхідності робити щось не лише для себе. Коли хочеться допомагати людям, розвивати себе та суспільство навколо, робити щось для свого міста та країни. Тож ФРІ дає мені таку можливість, надихає та дарує відчуття причетності до великої доброї справи)

Анастасія Теплякова

Членкиня осередку,

Екс-Голова соціальної служби (до червня 2017)

Мета моя і моєї служби – зробити життя якісно краще, висвітлити соціальні проблеми сучасного українського суспільства та вирішити/зменшити їх. Напрямки роботи:

  • інформаційна допомога (поширення суспільно корисної інформації),
  • реальна допомога (проведення заходів, акцій тощо для збору коштів/речей і т.д.).

Олег Подольний

Пост-фрішник,

Екс-Голова освітньої служби (осінь 2016 – бер 2017),

Тренер з ораторського мистецтва ФРІ

Для мене ФРІ – це постійний розвиток власних навичок, отримання нового досвіду і велика кількість знайомств. ФРІ дає мені можливість реалізовувати свій потенціал у професії, яку я обрав. У ФРІ я займаюсь координуванням проектів, допомагаю новеньким організовувати різні заходи, веду тренінги та займаю активну позицію у службі.

Сергій Шостак

Член міжнародної служби, екс-Голова медіа-служби осередку

Для мене ФРІ – це спосіб змінити Україну на краще, змінивши себе.

Катерина Нестерова

Голова Правління осередку з червня 2017

Якби я мала можливість весь час мандрувати, я тільки цим би й займалась. Єдиною й обов`язковою умовою є наявність веселої, дружньої та щирої компанії.
Я відкрила для себе великий, яскравий, цікавий світ – ФРІ. Знайомство з цікавими людьми, різноманітні інформативні тренінги, цікаві та веселі подорожі і дуууже багато позитиву – все це я знайшла тут і дуже полюбила.
ФРІ- то є любов:)

Чичикало Ольга

Учасник ДМО ВМГО ФРІ Дніпро, Голова осередку у 2015-2016 рр.

Хочу допомогти кожному українцю відкрити для себе Україну, її різноманітність та знайти у собі сили і бажання розвивати потенціал нашої країни! Осередок ФРІ Дніпро – це як маршмелоу, яке смачне: до чаю, до кави і навіть просто так! Так і наша команда, який би проект не впроваджувала ,ми докладаємо максимум зусиль задля його реалізації та на всі 100% підтримуємо один одного. Особисто для мене ФРІ – це дим ватри та звук гітари, це люди, які полонять серце і можливості, які дають натхнення та наснагу на подальший розвиток!