Створи своє майбутнє разом з ФРІ!

        Вперше почувши про ФРІ,виникає купа запитань щодо сфер дії цієї огранізації…Зі свого досвіду можу сказати,що від початку не зовсім розуміла всю глобальність діяльності Фондації Регіональних Ініціатив.Керувалась лише своїм внутрішнім мотивуванням:хочу бути активною,хочу нових вражень,знайомств,хочу діяти на благо суспільства!Якщо коли-небудь тебе також захоплювали подібні бажання,ФРІ саме для тебе!

3XbDi44S2U0

Всім теперішнім та майбутнім ФРІшникам Світлана Гаращенко (перший заступник голови ВМГО ФРІ в 2006-2008 роках) каже : “ФРІ – це найкращий старт для реалізації своїх планів, талантів та мрій! Залишайтесь вірними собі, не бійтеся змін та рішуче дійте на шляху до мрії.”
ВМГО ФРІ проводить багато проектів для молоді. Проекти здебільшого освітнього та розважального характеру.Також щорічно проводиться більше 5 літніх освітніх таборів.
Кожен осередок ВМГО ФРІ проводить розмовні клуби англійскої.Це твій реальний шанс покращити своє вміння володіти іноземною та взяти участь у міжнародних проектах!

pkRWPANJNIA
З актуального-зовсім скоро стартує щорічний всеукраїнський рух “Твоя Країна”!!!
З 30 жовтня по 1 листопада на всіх чекає величне місто Дніпропетровськ!Це місто, в якому знаходиться єдиний в Україні аерокосмічний музей, місто, візитною карткою якого є величезний жовтий тризуб, який видно з будь-якої точки центральної набережної.Приїзди і відкрий для себе найулюбленіше місце в Дніпропетровську,з яким назавжди в твоїй пам’яті закарбується асоціація з чудовим містом на березі Дніпра.На тебе чекає насичена програма,море посмішок та океан позитивних вражень!!!!
А якщо хочеш сам дарувати такі емоції людям,впроваджувати свої ідеї,мрії в життя суспільства,приєднуйся до ФРІ!!!Ми чекаємо саме на тебе!!!!

3wQfgpunyxg

Залишити відповідь